top of page

Společný čas je ten nejlépe strávený

Kukulíno

Já už si umím na Kukulino i sama vylézt. Neuměla jsem to hned. Jako všechny věci, i tohle jsem se musela naučit. Dva kroky a jsem nahoře. Podle toho jak porostu, budou mi rodiče výšku přizpůsobovat. Stále tak budu mít možnost být s nimi v kontaktu, aniž by mě museli držet na rukou. 

 

Kukulíno mám vždy tam, kde potřebuji. U stolu, u kuchyňské linky nebo u okna, abych viděla co se venku děje.

vaříme, pečeme

Zapojte své miláčky do společného vaření a pečení. Nejvíce chutnají vlastní výtvory. Zažijete spoustu legrace i zážitků.

 

Dejte svým dětem prostor. Rádi se zapojí, i když ne vždy jsou tak zruční jak by chtěli. Sem tam jim něco upadne, něco rozsypou, ale to k tomu patří a o to rychleji se učí.

chlapi taky pomáhají

Žádná mladá slečna nenechá maminku v kuchyni bez pomoci. Ale je mnoho mladých chlapců, kteří se chtějí hodně naučit a rádi mamince v kuchyni také pomůžou. Jedním z nich je můj kamarád, který to má asi po tatínkovi. Pomáhá jak může.

 

Říkal, že díky Kukulínu je také mnohem blíže, aby zjistil jaké dobroty jsou na stole a nějakou si vzal.

 

A co teprve, když může s tátou něco na stole vrtat, šroubovat a kutit.

pomocníci

Misek, mističek, košíků a košíčků není nikdy dost. Tímto způsobem si i Váš po mocník může drobnosti odkládat, aby nevadily na pracovním místě.

 

A co teprve když budou mít svůj vlastní, malý odpadkový koš. Uvidíte jak rádi ho začnou sami využívat a nosit do něj každý drobeček.

 

Sada - 2x malá miska, 1x velká miska a 1x odpodkový koš se dá koupit jako sada v obchodním domě IKEA. Na Kukulino pasuje skvěle a můžete je umístit dle libosti i bez šroubování.

Obrázek6
Obrázek5
Obrázek4
Obrázek3
Obrázek2
Obrázek1
bottom of page