top of page

Děti si nechtějí hrát "jen jako"

věk

Od chvíle kdy začnu chodit

více než 100 kg 

nosnost

dřevo (překližka)

materiál

omyvatelný

povrch

bezbarvý lak na dětské hračky

barva

protiskluzová

ÚPrava

104 cm

výška

53 cm

šířka

52 cm

hloubka

15,5 kg

váha

Kukulino je vyrobeno u nás, v České republice!

Český materiál, česká barva, české ruce, česká výroba.

VÝROBA

Lokální výroba byl jeden z hlavních důvodů, proč jsme se do tohoto projektu pustili. Chceme nabídnout český výrobek, který se kvalitou nedá srovnat s výrobou v některé z dalekých zemí. Nechceme být nejlevnější na trhu, ale vyrábět kvalitní výrobek za přijatelnou cenu. Český materiál, česká barva, české ruce, česká výroba.

Lak vyhovující normě EN 71, vhodný pro dětské hračky.

Voděodolný, protiskluzový, nezávadný, bezbarvý.

kvalita

I povrchová úprava je maximálně přizpůsobena dětem. Lak jim nebude pod nožičkama klouzat, je voděodolný a mohou jej i olizovat, aniž by jim cokoliv hrozilo.

Stabilita je prvořadý
předpoklad bezpečnosti !

Stabilizační vzpěry zajišťují bezpečnost.

BEZPEČNOST

Stabilitu zajišťují postranní vzpěry, které zabraňují nežádoucímu převrhnutí. Jsou umístěny na všech čtyřech stranách, proto je jedno, kterou stranou Kukulíno dáte směrem ke stolu nebo kuchyňské lince. Oblý tvar chrání jak dětské nožičky, tak nohy nás dospělých, abychom se o ně nezranili při průchodu kolem.

Roste s dítětem. Užitná hodnota v řádech několika let.

Přizpůsobí se věku dítěte.

TRVALÁ HODNOTA

Už Vás nebaví kupovat drahé věci, které za půl roku ztratí svou hodnotu? Kukulíno je určené pro děti od chvíle, kdy začnou chodit, kdy jsou schopny na "stoličku" samy vylézt, až do předškolního věku. Díky výškovému nastavení roste Kukulíno s dítětem. Může tak Vám a Vašim dětem velmi dobře sloužit po dobu několika let.

bottom of page